Nieuwjaarsreceptie Hove Sport

Koninklijke Voetbalclub Hove Sport houdt zijn jaarlijkse nieuwjaarsreceptie en is vragende partij voor een kunstgrasveld in de gemeente Hove.

Gisterenavond was er aan het thuisterrein van Hove Sport aan de Lintsesteenweg de jaarlijkse nieuwjaarsreceptie van de gemeentelijke voetbalclub. In zijn jaarlijkse  speech deed voorzitter Eric Serrien nogmaals een oproep naar het bestuur in de gemeente om net zoals in de omliggende gemeenten ook hier een kunstgrasveld aan te leggen. ‘We zijn al jaren vragende partij’, zei de voorzitter ‘en we vrezen dat we indien dit er niet snel komt dat we dan achter blijven naar de ons omliggende clubs en dat kan ons de komende jaren parten spelen door het verlies van voetballers in bijvoorbeeld onze jeugdploegen. Zo een kunstgrasveld zouden we best ook wel willen delen met bijvoorbeeld de scholen in onze gemeente of senioren die er in de week overdag ook wel gebruik van zouden kunnen maken. We zijn alvast nog steeds vragende partij’ aldus nog voorzitter Eric Serrien die onze lokale radio Frekwent na zijn nieuwjaarsspeech nog even voor onze microfoon haalde.

Radio Frekwent – www.frekwent.be

Foto’s (c) Gazet van Hove